English Version

 
I
 
 
 
TRAS s.r.o.
Praha 3  


Praha 3 sestává z několika lokalit odlišného charakteru. Urbanistické oblasti, jako je například Olšanka s upraveným hřbitovem nebo ulice v sousedství Vinohrad, jsou vzdáleny jen několik minut chůze od zanedbaného Žižkova.

Na Žižkove mají své sídlo ty mezinárodní společnosti, které sice nepotřebují prestižní adresu, ale chtějí mít kanceláře v blízkosti centra. Ve velké části Žižkova jsou patrné pozůstatky komunismu v podobě šedých, bezduchých a jednotvárných ulic. Jeho západní část, která leží nejblíže Prahy 2, vytváří méně známou, ale zajímavou obytnou čtvť nedaleko městského centra. Díky dobré dostupnosti a nižším nájmům může být tato oblast atraktivní pro lidi pracující na Praze 1. Stále je zde ješte možné zakoupit v centru situované nemovitosti za rozumnou cenu.

Hřbitovy v okolí Olšanského náměstí jsou navštevovány turisty a představují příjemnou oblast zeleně v blízkosti stanice metra Flora. Tato část města je dobře vybavena obchody a restauracemi. Veřejná doprava je celkově dobrá, trasa metra A a většina tramvajových linek protínají střed a zabezpečují tak spojení do centra.

 
 
I